kop2.jpg

Finale interne bekercompetitie d.d. 16 april 2019

Goede voorbereiding? Slechte voorbereiding? Tegenstander verrassen in de opening? Allemaal zaken die van belang kunnen zijn voor het spelen van een schaakpartij. Mark Smits en Rens Oomen streden om de titel van de interne bekerkampioen. Het is niet echt een strijd geworden, want de partij was in een zucht en een scheet voorbij. Wie wint er? Ratingverschil is niet van belang. Dus degene met de hoogste rating of een groter verschil van 100 (met wit spelend) hoeft niet te winnen. Risico’s hoeven dus niet genomen te worden. Zoals reeds eerder gemeld was het karwei zo geklaard. Winnaar is geworden RENS OOMEN die zijn tegenstander na slechts 16 zetten!!!!! Tot overgave wist te dwingen. Had Mark ergens een kortsluiting? Dacht hij Rens te kunnen verrassen? Niets van dat al. Traditiegetrouw analyseren de finalisten hun partij, maar of Mark na deze zeperd het zal doen? Ik kan het me wel voorstellen. Hieronder in ieder geval de partij zonder commentaar.