kop23.jpg

Interne bekercompetitie halve finale

Helaas is de tweede partij voor de halve finale van de interne bekercompetitie niet gespeeld kunnen worden. Op 19 maart 2019 konden zowel Gert Vogelaar en Mark Smits niet spelen en daardoor verschoof de partij naar de dinsdag 2 april 2019 aangezien Gert een vakantie had gepland. Echter terugkomende van zijn vakantieadres was hij zodanig zwak dat hij niet in staat was om te spelen. Ja, dan heb je volgens het reglement verloren. Maar Mark wilde zo niet de volgende ronde, de finale, niet bereiken. Dus dan maar een week later, op 9 april 2019, spelen. Maar het noodlot tartte Gert nog steeds en moest wederom afzeggen in de wetenschap dat hij nu definitief uitgeschakeld is. Hij had dit zelf al aangegeven en de competitieleider kon niet anders beslissen dat daardoor Mark de finale heeft bereikt en daarin zal spelen tegen Rens Oomen. De eerste speelt met de witte stukken aangezien zij al een keer tegen elkaar gespeeld hebben. De finale zal gespeeld worden op dinsdag 16 april 2019.

UITSLAG HALVE FINALE
Mark Smits (2013)     - Gert Vogelaar (1734)          1-0r  

FINALE
Mark Smits (2103)     - Rens Oomen (1991)

Normaal gesproken als het verschil meer of gelijk is aan 100 ratingpunten, dan moet degene winnen volgens het interne bekercompetitiereglement. Echter er is een uitzondering: de finalepartij. Mocht deze in remise eindigen, dan volgt er een barrage op 11 juni 2019 met een versneld speeltempo net zo lang tot er een winnaar is.