kop0.jpg

De Baronie D - De Raadsheer B

De Baronie D

De Raadsheer B

   
Kapitany , K. (Karoly) 1564 Matthijssen , M. (Mitchell) 1675 z-w 0 - 1
Hendriks , A.F.C.J. (Zef) 1545 Roks , M.H.M. (Rene) 1551 w-z 1 - 0
Portengen , G.J. (Gertjan) 1339 Schraets , M. (Mark) 1399 z-w 1 - 0
Ruyter de, R. (Rob) 1263 Roos , P. (Pascal) 1346 w-z ½ - ½
Gemiddelde Rating: 1428 Gemiddelde Rating: 1493   2½-1½

Heerlijk Avondje Avondteam D

Hoe zo, heerlijk avondje, het was 4 december en Karoly Kapitany stond na 5 zetten al niet lekker, had een agressieve tegenstander met oprukkende centrumpionnen en verloor als eerste:” ik was niet zo gefocust vanavond”! Maar je speelt met z’n vieren, ,toch?  Zef Hendriks ontwikkelde met wit een goede druk op het centrum. Op bord 3 kwam Gertjan Portengen een pion voor en Rob de Ruyter op bord 4 gaf vanaf het begin druk met Dame en Paard en kwam een stuk voor. In de loop van de partij moest hij dat stuk weer inleveren en stelde remise voor. Een botte weigering was de reactie. En toen begon het heerlijke avondje: Rob kreeg toch zijn remise, Gertjan won na 64 zetten zijn partij en Zef claimde op zijn 40e zet zijn partij vanwege het vallen van de vlag van zijn tegenstander: die had 39 zetten gedaan, maar dacht aan 40. Arbiter Kees van Dongen kwam erbij en de heren van bord 2 controleerden samen hun partij op het naastliggende bord: de tegenstander uit Zundert van Raadsheer B moest zijn ongelijk erkennen en feliciteerde Zef. Uitslag 2,5 -1,5! Een heerlijk avondje derhalve!