kop12.jpg

 

 

BSV B – De Baronie D 3-1

Het moet me toch van het hart: wat hebben we toch met Vredenbergh een warme en gezellige schaakruimte.  In Bergen op Zoom was het koud en ongezellig. Dus het moest van de partijen komen. Rob kwam tegen zijn sterke tegenstander 2 pionnen achter en had een moeilijke diagonaal tegen. Gertjan liet zich op zijn damevleugel vast zetten en probeerde dan maar een stuk te offeren voor uiteindelijk 3 pionnen; de druk op de koning werd echter te groot toen hij een goede zet van een toren over het hoofd zag. Rolf ondervond veel druk op zijn spel en zou in het eindspel mat gaan. Maar zie daar: hij won de dame en daarmee de partij. Kees had een strijd die gelijk op ging. In het eindspel kwamen mooie combinaties op het bord, die voor BSV uiteindelijk toch winst gaven. We hadden een fijne schaakavond en hielden door het mooie resultaat van Rolf onze tegenstander van kampioenkansen af; ze hadden met 4-0 willen winnen! Gertjan Portengen, teamleider.

Hopman Been (1861)          Kees van Dongen (1685) 1-0

Punt (1875)                        Rolf Goossen (1560)         0-1

Putte v.d.(1719)                  Rob de Ruyter (1278)       1-0

Bruys (1584)                       Gertjan Portengen(1336)  1-0