kop15.jpg

 

Zomer

Avond

Competitie

In juli en augustus organiseert De Drie Torens op maandagavond weer de Zomer Avond Competitie. De eerste speelavond is maandag 3 juli. Ook dit jaar weer negen rondes vol spanning en vermaak. De beste manier om te genieten van het Hollandse zomerweer!

Aanmelden en kosten

Je kan je elke maandag bij Theseus aanmelden tot 20:10. De eerste ronde begint om 20:15. Het kost 1 euro per avond. Per zomeravond worden 5 partijen gespeeld. De beste 5 scores (van de avonden) tellen mee voor de eindstand.

Speeltempo

Het speeltempo is 12 minuten p.p.p.p. plus 5 seconden per zet. Voor jeugdleden is er in overleg ook de mogelijkheid om bijvoorbeeld 4 rondes per avond te spelen.

Prijzen

De beste 5 scores tellen mee voor de eindstand van de Zomeravondcompetitie. De top 3 krijgt een geldprijs uit de inleg. Voor de rest van de deelnemers zijn er leuke prijzen in natura.

Speelavonden

 3 juli ronde 1

10 juli ronde 2

17 juli ronde 3

24 juli ronde 4

31 juli ronde 5

7 augustus ronde 6

14 augustus ronde 7

21 augustus ronde 8

28 augustus ronde 9+ prijsuitreiking