kop10.jpg

Simultaan ter gelegenheid van het 125 jarig jubileum van SV De Baronie

Met enige trots kunnen wij melden dat de Nederlandse kampioenen Anne Haast en Jorden van Foreest op 9 september 2017 een simultaan geven. Maximaal 70 deelnemers; geen inschrijfgeld en deelname op volgorde van inschrijving.  

Aanmelden voor clubleden voor 15 juli 2017 via email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en/of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., na 15 juli wordt inschrijving ook opengesteld voor niet clubleden.

Lokatie : Grand Café de Koffiemolen, Pels Rijckenpark 1  4817 CZ Breda  (naast sporthal de Scharen).

Zaal open:  12.00 uur en aanvang van de simultaan: 13 .00 uur