kop1.jpg

Interne competitie ronde 22 d.d. 19-02-2019

Groep A
Drie personen hebben de touwtjes in handen genomen in deze groep. Mark Smits is de eerste in het rijtje, want hij wist te winnen van Jan van Roestel en dat voor de tweede maal dit seizoen. Rob van Berkel en Willem van der Linden vochten een stevig robbertje uit. De eerste wist tijdens de schermutselingen twee pionnen te veroveren en deze bleken, na goed spel, voldoende voor de overwinning. Rens Oomen heeft een veertje moeten laten tegen Kees Ooms. Ergens heeft Rens de winst gemist, maar het lange nadenken van Kees werd beloond middels de remise. Sebastiaan Dijksman was niet aanwezig. Henk Verstappen moest hard vechten voor de overwinning. Paul Boeren gaf goed tegenstand, maar moest zich tenslotte toch overgeven. De top 6 is als volgt:
1. 84 punten: Mark Smits (wp 1622)
2. 84 punten: Rob van Berkel (wp 1562)
3. 84 punten: Rens Oomen (wp 1548)
4. 75 punten: Sebastiaan Dijksman
5. 74 punten: Henk Verstappen (wp 1521)
6. 74 punten: Kees Ooms (wp 1505)

Groep B
Hij blijft aan de leiding. Jo Godderij deed dit door een puntendeling met Joost Rutten. Twee spelers kregen eveneens drie punten bijgeschreven aangezien zij de clubkleuren van SV De Baronie verdedigden voor het avondteam B. Het zijn Marc Ermes en Bas Ligtenberg. Vakantie is ook leuk en dan kun jij niet schaken. Dit had Hans Korsse voorhanden. Hij kon nog wel gebruikmaken van een joker. Bouke Jansma was redelijk snel klaar, want tegenstander Hein Huijbregts ging direct akkoord met het remiseaanbod. De top 5 ziet er als volgt uit:
1. 70 punten: Jo Godderij
2. 68 punten: Marc Ermes (wp 1444)
3. 68 punten: Hans Korsse (wp 1420)
4. 68 punten: Bas Ligtenberg (wp 1403)
5. 68 punten: Bouke Jansma (wp 1364)

Groep C
De concurrentie van Paul Boeren is langzaamaan de kloof aan het dichten. Was de achterstand groot nu bedraagt het verschil nog maat twee, vier of zes punten. Paul wist na lange strijd tegen Henk Verstappen niet een goed resultaat te bereiken. Helaas ondanks alle pogingen was een nederlaag het onvermijdelijk. Frans Bayings werd van meet af aan in de verdrukking gedrongen door Rolf Goossen en deze omsingeling wist Frans niet meer uit te komen. Derhalve een verlies. Gideon Deijkers heeft het gat naar de leider maar liefst met vier punten weten te verkleinen door Ties Tienhoven te verslaan. Hetzelfde deed Daniël Compagner door Nico Zaal te verslaan. Ron Graumans wist het niet bol te werken tegen Carlos Hemmers ondanks dat Ron alles uit de kast haalde om zijn tegenstander beentje te lichten. Frank Vermetten heeft zich ook in de strijd om de ereplaatsen geworpen door Ko Koeman met een nederlaag naar huis te sturen. De top 7 is als volgt:
1. 66 punten: Paul Boeren
2. 64 punten: Frans Bayings
3. 62 punten: Gideon Deijkers (wp 1314)
4. 62 punten: Daniël Compagner (wp 1269)
5. 60 punten: Nico Zaal (wp 1327)
6. 60 punten: Ron Graumans (wp 1314)
7. 60 punten: Frank Vermetten (wp 1183)